Eesti noorrattur sai juunioride karikaetapil 14. koha

507083h8f4dt28

Sel nädalavahetusel Saksamaal Albstadtis toimuva MK-sarja raames peetud juunioride karikaetapil teenis Markus Pajur 14. koha.

Sõidu võitis itaallanne Zaccaria Toccoli ajaga 1:03.27. Teise ja kolmanda koha said šveitslased Loris Rouiller ja Stiven Thür. Pajuri ajaks märgiti lõpuprotokolli 1:08.20.

Esmakordselt tippkonkurentsis võistelnud Eesti juunioride meister Pajur näitas vihmast libedaks muutunud rajal head kiirust ja tehnilist osavust. “Sõitsin tõusvas joones ja kui sõit oleks olnud kasvõi natukene pikem, oleksin isegi parima kümne hulka võinud jõuda,” rääkis Pajur sõidujärgselt.

Pühapäeval stardivad MK-sarja teisel etapil Eesti parim maastikurattur Martin Loo ja naiste klassis Janika Lõiv. Märtsis Lõuna-Aafrika Vabariigis Stellenboschis sõidetud hooaja esimesel MK-etapil pälvis Loo 32. koha.

Allikas: sport.err.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X