Eesti naiste koondis stardib UCI kalendrivõistlusel Tour de Berlin Feminin

2516_Adam_Illingworth20230527_LTEIMC_7456-Web

Tour de Berlin Feminin toob rattaspordi tagasi Berliini kesklinna. Esmakordselt toimub GENERALI VeloCity Berlin raames rahvusvaheline naiste rattavõistlus Tour de Berlin Feminin. Laupäeval stardivad naised 70 kilomeetri pikkusele kriteeriumile ja pühapäeval järgneb 100 kilomeetrine grupisõit.

Tour de Berlin Feminin on registreeritud UCI kalendrisse ja sellega kaasneb 15 000 euro suurune auhinnaraha. Praeguseks on registreerunud üle 25 meeskonna, sealhulgas rahvusvaheliselt edukad meeskonnad nagu Israel Premier Tech (World Tour), Continental meeskond Parkhotel Valkenburg (Holland), BePInk (Itaalia) ja MAXX Solar Rose Women Racing Erfurtist.

Eesti koondist esindavad võistlusel Elina Tasane, Laura Lizette Sander, Kristel Sandra Soonik, Silvia Türkson, Ann Christine Allik ja Kristi Kuldkepp. Koondise treener on Andri Lebedev.

Eesti Jalgratturite Liit tänab naiste koondise toetajad Rand & Tuulberg, Jetoil, Graanul Invest, Škoda Laagri, Hearum.

Foto Ladies Tour of Estonia 2023, Adam Illngworth

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X