EESTI NAISRATTURID TREENIVAD OTEPÄÄ MAASTIKEL

naiste laager

Sel aastal on Eesti Jalgratturite Liidu juhatus võtnud vastu otsuse toetada senisest enam Eesti naisrattureid ja nende järelkasvu.

Hooaja lõpuni tegeleb naisratturite treenimisega Audentese Spordikooli treener Andri Lebedev.

Meie naisratturid kogunesid Lõuna-Eestis Otepääl, et üheskoos treenida ja vormi testida. 13.-20. juunil Marguse Spordibaasis toimuvas laagris osalevad: eliitklassi naisratturid Greete Steinburg, Mari-Liis Mõttus ja Mae Lang, Kristel Sandra Soonik, Mathilde Manuela Nigul, Carol Kuuskman, parasportlane Mari-Liis Juul,  Elina Tasane, Indra Kutser, Kirke Reier, Aidi Gerde Tuisk ja Janelle Uibokand.

„Laagri jooksul keskendume eelkõige jõulistele harjutustele, finishide ja lõpuspirintide täiustamisele ning lisaks sellele üldfüüsilisele treeningule, mis sisaldab ka ujumist. Järgmine kohtumine tüdrukutega toimub vahetult enne EM-i, mille toimumise koht pole hetkel veel kindel. Välisvõistlusi enne seda ilmselt ei toimu,“ tutvustas laagri treener Andri Lebedev edasisi plaane.

Fotol: Naiste laager Marguse Spordibaasis. Erakogu

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X