Eesti naisratturid Laura Lizette Sander ja Elisabeth Ebras võtsid Taanis kaksikvõidu

13734359t1haa71

Täna toimus Taanis Uno-X Junior Cup distantsiga 109,6km (4×27,4km ringi), millest võtsid osa Laura Lizette Sander ja Elisabeth Ebras. Pärnu Kalevi spordikooli esindaja Laura Lizette Sander, kes sõlmis hiljuti kaheks hooajaks lepingu Taani maanteeratta-võistkonnaga Team Rytger, saavutas uue tiimi särgis esimese individuaalvõidu.

U17 vanuseklassi võistlusel oli lõpusirgel koos ca 20pealine punt, millest grupifinišis näitas kõige teravamat jalga Sander, kelle ajaks fikseeriti 3:08.03. Alla 0,1 sekundiga jäi teiseks Sandri eestlasest tiimikaaslane Elisabeth Ebras, kolmas oli rootslane Alma Johansson.

„Enesetunne oli täna hea ning olime Elisabethiga umbes 5km ennem juba õigel positsioonil. Olen õnnelik ja rahul, et sain ennast tiimile tõestada, sest olen seal alles esimest aastat,“ kommenteeris Sander.

Video siin
Uudis ERR Sport siin

Fotol: esikolmik (erakogu)

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X