Eesti naisrattur tegi juunioride rahvuste karikaetapil ajalugu

Eesti naisrattur Elisabeth Ebras (Team Rytger Development) pälvis Itaalias Cittiglios peetud juunioride rahvuste karikaetapil Piccolo Trofeo Alfredo Pinda 12. koha. Esikoha võitis seejuures tema võistkonnakaaslane soomlanna Anniina Ahtosalo.

73,4-kilomeetrisel mägisel võistlusel selgus võitja väikesest grupifinišist, mille võitis kindlalt Soome juunioride meister Ahtosalo (2:01.39). Teise koha sai šveitslanna Noelle Ruetschi ja kolmanda prantslanna Eglantine Rayer. Ebras pälvis kõrge 12. koha, kaotades tiimikaaslasele kuue sekundiga. Varem ei ole ükski eestlanna rahvuste karikaetapil nii kõrgel kohal lõpetanud.

Teise eestlannana stards olnud Laura Lizette Sander pälvis 47. koha, kaotades võitjale kahe minuti ja kolme sekundiga. Kokku sai tulemuse kirja 67 ratturit. 47 ratturit katkestas.