EESTI NAISRATTUR MAE LANG LIITUS LUXEMBURGI KLUBIGA

maelang

Eelmisel hooajal Hollandi klubis MEXX-Watersley International Women’s Cycling Team sõitnud Mae Lang esindab alates 2020. aastast 2017. aastal loodud Luxemburgi jalgrattaklubi Andy Schleck Cycles – Immo Losch.

„Suvel vahetult peale Eesti meistrivõistlusi teatas minu endise klubi manager, et tiim lõpetab sponsorite vähesuse tõttu uuest hooajast tegevuse. Uudis tuli mulle üsna suure üllatusena, kuna UCI punkte arvestades kuulus Mexx-Watersley maailma parimate amatöörtiimide hulka ja klubi unistas salamisi juba ka UCI litsentsist. Kuna minu endine ja uus tööandja liidetakse uuest aastast üheks klubiks, siis sellest tulenevalt sündis otsus liituda uue klubiga enesestmõistetavalt,“ kommenteeris Lang klubivahetust.

„UCI muudatuste tõttu on paljudel klubidel raske ennustada, milline järgmine hooaeg välja hakkab nägema. Kalender on muutunud, paljud klubid on tegevuse lõpetanud ja nõudmised nii tiimidele kui ka võistluste korraldajatele on uued. Sellest hoolimata näeb klubi juhtkond igapäevaselt selle nimel vaeva, et saada meile võimalikult hea võistluskalender,“ täpsustas Lang.

Fotol: Mae Lang 2019. aasta MEXX-Watersley International Women’s Cycling Team vormis.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X