Eesti naisjuuniorid tulid Taani mestriteks

195492682_181062970686499_659948294021679406_n

Eesti maanteeratturite koondise naisjuuniorid Laura Lizette Sander ja Elisabeth Ebras krooniti oma meeskonnaga Team RYTGER powered by Cykeltøj-Online.dk Taani meistriteks eliidis meeskonna time trialis.

„Kokku oli sõit 27,4km (2×13,7km). Rada oli suhteliselt sile ja kiire, kui välja arvata kilomeetrine tõus raja alguses. Juba esimeses ajavõtu punktis öeldi, et juhime ning nii jäi seis lõpuni välja. Me ei olnud kunagi varem niimoodi koos tiimina eraldistarti sõitnud ja ei osanud midagi oodata, kuid läksime siiski starti võidumõtetega. Teisele kohale tulnud meeskond (Team OCC) ja kolmandale kohale tulnud tiim (Cykling Odense), kes olid kuu aega koos eraldistarti harjutanud, olid suhteliselt pettunud, et me neid 34 sekundiga võitsime,“ võttis Elisabeth Ebras eduka päeva kokku.

Foto

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X