Eesti naisjuuniorid Elisabeth Ebras ja Laura Lizette Sander alustasid Rahvuste Karika sarja kuuluvat velotuuri Prantsusmaal

Taani naiskonda Team Rytger Development esindavad Elisabeth Ebras ja Laura Lizette Sander alustasid Prantsusmaal toimuvat Rahvuste Karika sarja kuuluvat mitmepäevasõitu Tour du Gevaudan Occitanie femmes vastavalt 31. ja 94. kohaga.

3,2-kilomeetrise ja 9,8% tõusunurgaga mäe otsas teenis 74-kilomeetrisel avaetapil esikoha prantslanna Eglantine Rayer (MIX Normandie/Pays de la Loire) ajaga 2:17.43. Ta edestas kaasmaalannat Julie Begot (Auvergne-Rhone-Alpes) 23 ja austerlannat Daniela Schmidbergerit 47 sekundiga.

Ebras kaotas võitjale kolme minuti ja 34 sekundiga ning Sander 14 minuti ja 15 sekundiga. Pühapäeval sõidetakse mitmepäevasõidul taas mägine, 67-kilomeetrine etapp.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X