Eesti naisjuunior Poolas taas poodiumil

Naisjuuniorid-1

Eesti maanteeratta koondise naisjuuniorid osalesid 29.-30. mail Poolas toimuval võidusõidul XXIV EDYCJA PUCHARU POLSKI W KOLARSTWIE KOBIECYM. MISTRZOSTWA KRAJOWEGO ZRZESZENIA LZS W KOLARSTWIE KOBIET.
Pühapäeval 30.mail sõideti Poolas 90km grupisõit, kus juunjorite tüdrukud saavutasid kõrged kohad – Elisabeth Ebras 3. koha, Elina Tasane 4. koha, Laura Lizette Sander 6. koha, Kirke Reier 9. koha ja Annabrit Prants 20. koha. Võistlus toimus koos eliit klassi ratturitega.

Fotol (erakogu) Eesti maanteeratturite koondise naisjuuniorid.

Pildil paremalt: Kirke Reier, Annabrit Prants, Elisabeth Ebras, Laura Lizette Sander, Elina Tasane

Laupäeval 29.mail sõideti eraldistart (14km)
Elisabeth Ebras saavutas 2. koha ja Laura Lizette Sander 3. koha, Elina Tasane lõpetas 21., Annabrit Prants 28. ja Kirke Reier 31. kohal.