Eesti Meistrivõistluste rada on tähistatud juba eelolevaks laupäevaks, 5. oktoobriks

dav

Eesti Meistrivõistlused CYCLO-CROSS´IS leiavad käesoleval aastal aset 12.-13. oktoobril Suure-Jaani linnas, Viljandimaal.

Võistluse korraldaja MTÜ Pare Sport teatel on ettevalmistused läinud plaanipäraselt ning kõik koostööpartnerid on oma töödega graafikus. Võistluse peakorraldaja Aivar Paasi hinnangul on meistrivõistluste edukaks korraldamiseks vaja panustada ja investeerida märksa rohkem, kui Soudal sarja etapi korraldamisel. Tänu koostööle alaliidu , kohaliku omavalitsuse ja käesoleva aasta peasponsoriga, kelleks on Suure-Jaanis tegutsev ettevõte AS Eesti Höövelliist, on aga suured takistused ületatud. „ Suur õnn on omada palju vabatahtlikke, tänu kellele saavad asjad tehtud”, nendib Paas.

Suure-Jaanis ootab võistlejaid ees mitmekülgne ja kiire rada. Võistlustrass lookleb väikelinna keskuses kauni Suure-Jaani järve kallastel: „kirikumäel”, „pommiaugus”, „mudamäel”, Kondase pargi ümbruses, ning Ilmatari platsil, pakkudes osalejatele vaheldusrikkust nii pinnase, kui reljeefi osas. Võistlussõidud toimuvad 3 km pikkusel ringil, mis on tähistatud juba eelolevaks nädalavahetuseks (5. oktoobriks 2019 a.).

Võistlust kannab üle Delfi TV live, mida toodab Rockstick Production. Ülekannet on võimalik jälgida 13. oktoobril alates kell 12.00. Päeva esimesed startijad on meesjuuniorid ( start kell 12.00) , kell 13.00 toimub naiste erinevate vanuseklasside võistlus (NJ/NU/NE) ning võistluspäeva lõpetab kell 14.30 algav meeste võidusõit (MU/ME).

Meistrivõistluste esimesel päeval (12.10.2019) on stardis noored ja seeniorid. Võistluspäev algab kell 12.00, mil ükstesega võtavad mõõtu 14-aastased poisid ja tüdrukud. Kell 12.45 jätkavad 16-aastased poisid-tüdrukud ning alates kella 14.00-st astuvad võistlustulle Msport ja erinevate vanuseklasside seeniorid.

Tuletame meelde, et stardimakse saab tasuda koos eelregistreerimisega kolmapäevani, 9. oktoober kell 24.00. portaalis www.sportos.eu.Võistluspäeval on osavõtumaks 50 eurot sularahas võistleja kohta olenemata vanuseklassist.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X