Eesti Meistrivõistlused Downhillis / Baltic Downhill Cup – 13-14.08.2022

Frame EMV DHI

Nädalavahetusel selguvad Võrumaal, Kütiorus Eesti meistrid mäestlaskumises (downhill´is). Eesti Meistrid selgitatakse välja mehed-ja naised eliit klassis (ME/NE) mees-ja naisjuunioride klassis (MJ/NJ) ja mehed seenioride (MSEN) võistlusklassis.

Asukoht: Kütiorg, Võrumaa
Ajavahemik: 13-14.08.2022.

Eesti Meistrivõistluste mitteametlikud kategooriad: Alla 14 aastased, Hobi Hardtail, Hobi Fullsuspension. Kui ülal nimetatud kategooriasse ei tule meestes vähemalt 4 sõitjat ja naistes vähemalt 3 litsentseeritud sõitjat – siis mitteametlikult antakse välja FunTimezCrew poolt auhinnad ja medalid! Kui juuniorid on võistlustulemuselt kiiremad kui eliit, siis juuniorid saavad eliidi poodiumile ja juuniorite poodiumit eraldi välja ei anta.
Balti Downhilli karikasarja kategooriad (osalemiseks pole vajalik litsents): mehed eliit, meesjuuniorid, Hobi Fullsuspension, Hobi Hardtail, meesseeniorid, naised, alla 14 aastased. Kõik, kes teevad UCI litsentsi, võistlevad ametlikult ka Eesti Meistrivõistluste raames. Kui litsentsi ei ole, siis võistleja registreeritakse ainult Balti Karikasarja võistlustele.

Laupäev, 13. august 2022 (mitteametlikud treeningud)

10:00-12:00 Rajaga tutvumine jalgsi
11:00-13:00 Võistlejate registreerimine, numbrite väljastamine ja litsentside kontroll võistluskeskuse sekretariaadis (paus 1h).
14:00-17:00 Registreerimine avatud.
12:00-18:00 Mitteametlikud treeningud kahel rajal, kõikidele registreerunutele

Pühapäev, 14. august 2022 (Eesti Meistrivõistlused)

09:00-10:00 Ametlik Radadega tutvumine (jalgsi)
10:00-12:30 Võistlejate registreerimine, numbrite väljastamine ja litsentside kontroll võistluskeskuse sekretariaadis (paus 1h).
10:00-12:30 Ametlikud treeningud mõlemal rajal.
12:45-13:00 Sõitjate-, esindajate koosolek.
13.15-15:15 Võistlus, I rada (15 min paus)
15:30 – 17:15 Võistlus, II rada (millele järgneb autasustamine)

Registreerimine tasu 40€ https://www.funtimez.ee/ (sisaldab kahe päeva liftipiletit ning võistlustasu) kohapeal hind 45€.
Laupäeval treeningutel osalemine 25€ (need kes tahavad sõita aga võistelda ei soovi). Pühapäeval saavad treenida ainult võistlejad, ehk üritusele registreerinud sõitjad.

Vajalik: Eesti Meistrivõistlustel osalemiseks peab võistlejal olema Eesti Jalgratturite Liidu poolt väljastatud võistleja litsents, mida saab taotleda läbi Eesti Jalgratturite liidu kodulehe siin. Litsentsi olemasolu kontrollitakse registreerimise käigus. Litsentsi puudumisel EMV arvestusest osa võtta ei saa – küll aga saab litsentsita võistelda Balti Downhilli karikasarja etapil!

Täpsem võistluste info juhendis siin

Kütiorus kohapeal telkimise võimalus (üleval järve ääres) tasu 5€, kraanivesi, ning ligipääs voolule telefonide laadimiseks asub palkmajas

Liitu sündmusega facebookis Eesti Meistrivõistlused Downhillis / Baltic Downhill Cup – 13-14.08.2022

Pealtvaatajad on kõik oodatud, üritus teile on TASUTA!

#EestiJalgratturiteLiit l #DHI I #EestiMeistriVõistlused I #FunTimez

Suur tänu ürituse toetajatele: Eesti Jalgratturite Liit, RedBull, Eesti Metsameister, MasterSport/baltbike (Viljar Teppo), Förmann NT, SagLab popcäp, Canyon, Hawaii Express, Myfitness Eesti, Terviserajad, Fun Timez Crew.

EMV DHI 2022
Rajakaart EMV downhillis 2022

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X