Eesti meistriteks teatekrossis tulid Redbike Rattaklubi meeskond ja Hawaii Express naiskond

IMG_20210911_125714

Jõulumäe Tervisespordikeskuses peetud teatekrossi Eesti meistrivõistlustel pälvisid esikoha Redbike Rattaklubi meeskond koosseisus Dmitri Rusovitš, Henrik Kivilo ja Martin Loo ning Hawaii Express naiskond koosseisus Janika Lõiv ja Sille Puhu.

Redbike Rattaklubi võiduajaks oli kuue sõidetud ringi järel 1:25.44. Meeskond edestas 16 sekundiga CFC Spordiklubi (Aksel Nõmmela, Rando Marten Evendi, Gert Jõeäär) ning kahe minuti ja 36 sekundiga Hauka Veloklubi (Mihkel Kannimäe, Viljar Kannimäe, Taavi Kannimäe).

Naiste seas oli kiireim Hawaii Express, olles neljaringilisel distantsil ühe minuti ja kaheksa sekundiga parem Haanja Rattaklubist (Mari-Liis Mõttus, Anne Niilus) ning ühe minuti ja 29 sekundiga Velohunt Proteamist (Krista Karing, Liisa Ehrberg).

Noorte vanuseklassis võidutses CFC Spordiklubi I võistkond (Kevin Kardo Kõiv, Riko Tammepuu, Oskar Küüt) ajaga 28.05. Hõbemedali sai Kalevi Jalgrattakool I (Markus Mäeuibo, Riko Mäeuibo, Egert Johanson; +0.43) ja pronksi CFC Spordiklubi II võistkond (Rauno Notton, Ron Rooni, Gabriel Helmut Aduson; +0.54).

Tütarlaste konkurentsis oli parim Kalevi Jalgrattakool I (Zlata Broniševskaja, Annabrit Prants; 21.22), teise koha sai Spordiklubi Rakke (Eliise Kivistu, Mairit Kaarjärv; +0.41) ja kolmanda CFC Spordiklubi II (Lauren Pohl, Natali Nora Nigul; +0.47).

Seenioride seas võidutses CC Rota Mobils (Margus Malva, Andre Kull, Imre Ojavere; 1.29.44). Pjedestaalile pääsesid ka A&T Spordiklubi (Magnus Krusemann, Marko Pohl, Tarmo Neemela; +0.44) ja Hauka Veloklubi (Priit Tuisk, Romet Niilus, Aigar Raja; +5.56).

EMV teatekrossis 2021 pildigalerii leiad eesti Jalgratturite Liidu facebookist siin

Janika ja Sille
Sille Puhu ja Janika Lõiv

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X