Seeniorklassides selgitati Eesti meistrid trekisõidus Helsingis

15. augustil toimusid Eesti Meistrivõistlused trekisõidus seeniorklassidele. Võistlused toimusid Eesti Jalgratturite Liidu ja Kalevi Jalgrattakooli koostöös Helsingi Velodroomil. Võistlustest võttis osa 26 ratturit, kellest kaks olid välismaalased ning sõitsid väljaspool EMV arvestust. 2018. aastal ja 2017. aastal võttis osa 18 ratturit.

Võistlused viidi läbi viiel alal: 500m p/s, jälitussõit, sprint, väljalangemissõit ja scratch.

TULEMUSED:
500m p/s
Sen1 – I Janis Künnap (IK-32), II Gerd Kodanik (DYN), III Viljar Kuljus (RTR)
Sen2 – I Hindrik Uusen (VLP), II Tõnu Tõnov (SPR), III Andre Kull (CRM)
Sen3 – I Tõnu Ord (CCS), II Jaan Krela (DYN), III Jaanus Prükkel (KJK)
Sen4 – I Jüri Savitski (SPR), II Oleg Vassiljev (KJK), III Viktor Strikov (KJK)
Sen5 – Aleksandr Mustafin (KJK), II Jaanus Audova (KJK), III Anatoli Männi (KJK)

Individuaalne jälitussõit
Sen1 – I Janis Künnap (IK-32), II Viljar Kuljus (RTR), III Kristi Kuldkepp (TYS)
Sen2 – I Andre Kull (CRM), II Kaido Voogla (KJK), III Juri Molev (KJK)
Sen3 – I Sergei Olivson (CFC), II Tõnu Ord (CCS), III Jaanus Prükkel (KJK)
Sen4 – I Oleg Vassiljev (KJK), II Jüri Savitski (SPR), III Vikor Strikov (KJK)
Sen5 – I Aleksandr Mustafin (KJK), II Anatoli Männi (KJK), III Jaanus Audova (KJK)

Sprint
Sen1 – I Viljar Kuljus (RTR), II Gerd Kodanik (DYN), III Kaido Dreimann (PLA)
Sen2 – I Hindrik Uusen (VLP), II Juri Molev (KJK), III Tõnu Tõnov (SPR)
Sen3 – I Tõnu Ord (CCS), II Jaan Krela (DYN), III Jaanus Prükkel (KJK)
Sen4 – I Jüri Savitski (SPR), II Oleg Vassiljev (KJK), III Viktor Strikov (KJK)
Sen5 – I Aleksandr Mustafin (KJK), II Jaanus Audova (KJK), III Anatoli Männi (KJK)

Scratch
Sen1 – Viljar Kuljus (RTR), II Gerd Kodanik (DYN), III Kaido Dreimann (PLA)
Sen2 – Hindrik Uusen (VLP), II Juri Molev (KJK), III Tõnu Tõnov (SPR)
Sen3 – I Tõnu Ord (CCS), II Sergei Olivson (CFC), III Jaan Krela (DYN)
Sen4 – I Jüri Savitski (SPR), II Oleg Vassiljev (KJK), III Viktor Strikov (KJK)
Sen5 – I Aleksandr Mustafin (KJK), II Jaanus Audova (KJK), III Anatoli Männi (KJK)

Väljalangemissõit
Sen1 – Viljar Kuljus (RTR), II Indrek Narusk (ERA), III Kaido Dreimann (PLA)
Sen2 – Hindrik Uusen (VLP), II Juri Molev (KJK), III Jaanus Linkgreim (KJK)
Sen3 – I Tõnu Ord (CCS), II Sergei Olivson (CFC), III Jaan Krela (DYN)
Sen4 – I Jüri Savitski (SPR), II Oleg Vassiljev (KJK), III Viktor Strikov (KJK)
Sen5 – I Aleksandr Mustafin (KJK), II Jaanus Audova (KJK), III Anatoli Männi (KJK)

Kõik tulemused leiab SIIT.

Fotol: Sen1 Individuaalse jälitussõidu esikolmik

 

Impression
X