Eesti meistrid maastikurattasõidus selguvad juba sel nädalavahetusel!

52244494378_a0ae945601_o

22-23. juulini toimuvad Coop Antsla Eesti meistrivõistlused maastikurattasõidus Suure-Pärsimäe talus, Antsla vallas. Laupäeval on kavas lühirajasõit ning pühapäeval olümpiakross.

Laupäeval toimuvad Eesti meistrivõistlused eliidi ja juunioride klassidele. Seeniorklassi sõitjad saavad osaleda eliidi sõidus ning võistelda auhinnaraha peale. 13-14 ja 15-16 aastased poisid ja tüdrukud saavad võistelda Coop Antsla maastikurattavõistlusel lühirajasõidus.

Pühapäeval selgitatakse Eesti meistrid olümpiakrossis alates 15-aasastest kuni vanuseklassini 80+.

Registreerimine võistlustele käib läbi EJL-i iseteeninduskeskkonna https://iseteenindus.ejl.ee/et/registreeru. Registreerimine lõpeb homme, s.o 18. juulil 2023. a kell 24.00. Osalemistasu Seenior klassidele on XCO võistlusele 20€ ja see tasutakse registreerimisel, kohapeal sularahas tasumist ei toimu.

Võistluskeskus on avatud stardipaigas 22. juulil ajavahemikus 10:00-18:00 ja 23. juulil ajavahemikus 08:00-18:00. Võistkondade esindajad saavad võistlejate numbrid ja stardimaterjalid kätte sekretariaadist.

Võistluse info, rajakaardid, juhend on kättesaadavad lehel www.xco.ee/emv2023.
Facebooki sündmus: https://fb.me/e/13hmkpupX

Coop Antsla Eesti meistrivõistluste korraldust toetavad
COOP Antsla, Rand & Tuulberg, EHL Profiles, Schenker, RTS Infra Eesti, Jetoil, Hearum, Viimsi Keevitus, Malmerk Klaasium, Scania, Antsla vald.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X