Eesti meistrid 2021 kriteeriumis on Jõeäär ja Ebras

Eesti meistrid kriteeriumisõidus selgitati tänavu Elvas. Eesti meister 2021 kriteeriumis meeste eliitklassis on Gert Jõeäär (CFC Spordiklubi) ning naiste eliitklassis Elisabeth Ebras (Kalevi Jalgrattakool).

“Võistlus oli väga raske, olid tugevad konkurendid klubist Ampler Development Team. Õnneks oli natuke õnne ka olla õigel ajal õiges kohas, ilmselt aitasid siin ka kogemused kaasa. Tempo oli sõidu ajal väga kõrge ja pingutus maksimaalne,” kommenteeris Jõeäär.

Meeste eliitklassi hõbe läks klubi Ampler Development Team ratturile Artjom Mirzojevile ja pronks Rait Ärmile (Equipe continentale Groupama-FDJ).

“Sõit oli raske ja konkurents ühtlaselt tugev. Sõidu esimesel poolel ma jõudu ei säästnud, seetõttu oli viimastel finishitel päris raske liidrikohta hoida, aga õnnestus,” kommenteeris hetkel oma vanuse poolest veel juunioride vanuselassi kuuluv Ebras.

Naiste eliitklassis läks hõbedase medaliga ära Merili Sirvel (Rakvere Spordiklubi Siplased) ning pronksi vääriline oli Laura Lizette Sander (Pärnu Kalev Jalgrattakool).

Tulemused

Fotogalerii leiad siit autor Agnes Pajur
EMV Kriteeriumis 2021 Elisabeth Ebras (Kalevi Jalgrattakool)
EMV Kriteeriumis 2021 Gert Jõeäär (CFC Spordiklubi)
EMV Kriteeriumis 2021 Elvas I. Elisabeth Ebras (Kalevi Jalgrattakool) II. Merili Sirvel (Rakvere Spordiklubi Siplased) III. Laura Lizette Sander (Pärnu Kalev Jalgrattakool).
EMV Kriteeriumis 2021 Elvas I. Gert Jõeäär (CFC Spordiklubi)II. Artjom Mirzojev (Ampler Development Team) III. Rait Ärm (Equipe continentale Groupama-FDJ).

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X