EESTI MEISTRID 2020 TEATEKROSSIS SELGUVAD ANTSLAS 30. AUGUSTIL

IMG_20200825_110015
  1. augustil selgitatakseAntslas Suure-Pärsimäe talu krossirajalEesti meistrid teatekrossis. Võistluse korraldaja on MTÜ Hauka veloklubi koos Eesti Jalgratturite Liiduga.

Võistlus toimub rajal, mida on juba ligi 15 aastat kasutatud erinevate ratta, jooksu ning suusaüritustel. Võrumaale omaselt on maastik üsna mägine (pikal ringil 100+ tõusumeetrit, lühemal ringil veidi vähem). Mõlema, nii 5 km kui ka 6 km ringi puhul on tegemist peamiselt metsasingliga. Ühe kilomeetri ulatuses kulgeb rada heinamaal, mis on kohati üsna raputav, ning 200 m on ka siledat kruusateed, kus saab enne lõpuspurti hetkeks hinge tõmmata. 6 km rajal on ka kaks tehnilisemat elementi ehk ka harrastajatele jõukohane “kiviaed” ja ca 35 cm kõrgune hüpe maandumisega paraja nurgaga kallakule. Erinevatele äkilisematele laskumistele ega elementidele B-liine (ehk chicken-line) ei tehta, vajadusel saab jalastuda, kui võistleja rattal liikumist nendes kohtades liialt ohtlikuks peab, „ tutvustas peakorraldaja Taani Kannimäe.

Võistkondade eelregistreerimine toimub e-posti teel: ejl@ejl.ee

Eelregistreerimisel märkida ära võistkonna koosseis ja võistlusklass, kus soovitakse startida. Eelregistreerimine lõpeb 2 tööpäeva enne võistluste algust, so. 26. augustil kell 24.00.

Juhendiga tutvu SIIN

Täpsem info: MTÜ Hauka veloklubi, Taavi Kannimäe, +372 52 12 557,

e-mail: haukaveloklubi.mtu@gmail.com

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X