EESTI MEISTER MIHKEL RÄIM ALUSTAB HOOAEGA TEMALE PERSONAALSELT TEHTUD RATTAGA

51644396_1578102242293328_4081785198398668800_n
  1. aasta Eesti meister maanteeratta grupisõidus Mihkel Räim alustab oma hooaega täna algaval Kolumbia velotuuril (Tour of Colombia) temale spetsiaalselt tehtud Itaalia rattafirma De Rosa rattaga. Israel Cycling Academy (ICA) meeskonnas sõitev Räim on teadaolevalt esimene Eesti profirattur, kellele on valmistatud erikujundusega sõiduvahend.

„Olen oma uue ratta üle väga õnnelik ja tänulik. Juba lapsest saati olen salamisi unistanud personaalselt minule tehtud jalgrattast. See on hea näide sellest, et tuleb julgeda unistada. Esimese võistluse eesmärgiks olen endale lubanud sõita targalt ja jääda terveks ning panna sellega hea põhi Euroopas jätkuvale hooajale,“ kommenteeris Räim ootusi.

Mihkel Räim teeb hooaja avastardi täna, mil stardib Kolumbia velotuuril. ICA koosseisu kuuluvad veel Edwin Avila, Matteo Badilatti, Clement Carisey, Roy Goldstein ja Daniel Turek.

Võistlusest võtavad osa ka Team Illuminate ridades sõitvad Martin Laas ja Steven Kalf.

Pühapäevani kestev tuur algab 14 km meeskonnasõiduga Medellínis.

Stardis on veel Chris Froome, Egan Bernal (Sky), Nairo Quintana (Movistar), Fernando Gaviria (UAE Team Emirates), Rigoberto Uran (EF Education First), Miguel Angel Lopez (Astana) ja Julian Alaphilippe (Deceuninck-Quick Step).

Fotol: Iisraeli ja Eesti meistrid oma personaalsete ratastega. ICA

Videoklippi ICA uutest ratastes saab vaadata SIIN

Fotod ICA lehel

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X