EESTI MEISTER 2020 MAANTEERATTA GRUPISÕIDUS SEENIORIDE VANUSEKLASSIS ON VAHUR VALVAS

  1. aasta Eesti meistrivõistlused maanteeratta grupisõidus lõppesid eile, mil selgitati Eesti meistrid võistlusklassides:  MSen1-8, Msport, M16, N16.

MSen1-4/Msport võistlusklassides oli täna kulda väärt Vahur Valvas (Rein Taaramäe Rattaklubi), kes läbis  vahemaa 95,4 km (3 x 31,800 km) ajaga 2h10.16. Teine oli Imre Ojavere (CC Rota Mobilis) ja kolmas Allar Karu (Peloton). Kõik kolm parimat kuulvad MSen1 vanuseklassi.

M16/MSen5-6 startisid koos ja läbisid 63,6 km (2 x 31,800 km), N16/MSen7-8 startisid samuti koos ja läbisid vahemaa 31,8 km (1 x 31,800 km).

Fotod SIIN

Tulemused SIIN

ESIKOLMIK VÕISTLUSKLASSIDE KAUPA:

MSen2: I Joonas Maanurm (ProTeam), II Tarmo Kopli (Hawaii Express), III Kristo Ebras (Kalevi Jalgrattakool)

MSen3: I Raido Kodanipork (CFC Spordiklubi), II Tõnu Ord (CC superior), III Sergei Olivson (CFC spordiklubi)

MSen4: I Jüri Suluste (Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking), II Henrik Rikkas (Era), III Toivo Kuldmäe (Püha Loomaaed)

MSen5: I Raul Arula (Tartu Velo SK), II Runo Ruubel (Püha Loomaaed), III Ülo Kuljus (Haanja Rattaklubi)

MSen6: I Nikolai Fjodorov (Era), II Aapo Rammo (Tartu Velo SK), III Vladimir Pennert (Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi)

MSen7: I Anatoli Männi (Kalevi Jalgrattakool), II Leo Härm (Põltsamaa Jalgrattaklubi), III Ülo Treufeldt (Kalevi Jalgrattakool)

MSen8: I Hillar Valk (Vooremaa Centrum), II Kalju Koch (Hawaii Express), III Johan Laas (Era)

M16: I Frank-Aron Ragilo (Kalevi Jalgrattakool), II Lauri Tamm (Kalevi Jalgrattakool), III Romet Pajur (CFC Sporiklubi)

N16: I Laura Lizette Sander (Pärnu Kalev Spordikool), II Elisabeth Ebras (Kalevi Jalgrattakool), III Annabrit Prants (Kalevi Jalgrattakool)

MSport: I Martin Parv (Raplamaa Rattaklubi KoMo), II Kristo Enn Vaga (Hawaii Express), III Rauno Miilmann (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi).

NB! Järgmised Eesti meistrivõistlused toimuvad 30. augustil teatekrossis Antslas

Impression