EESTI MEISTER 2018 NOORTE MITMEPÄEVASÕIDUS ON LAURI TAMM

emv M16

3.-6. juulil toimus 44. Tartu Noortetuur, EMV mitmepäevasõidus noortele (M16) ja 21. Janek Ermeli mälestusvõistlused. Tartus, Otepääl ja Lähtes toimunud velotuur koosnes proloogist ja neljast etapist, kogupikkusega 191,5 km.

44. Tartu Noortetuuril võisteldi individuaalselt ja võistkondlikult. Osaleda said kõik 2002– 2003 aastal sündinud (M16 vanuseklassi) poisid ning  N16 ja NJ vanuseklassi võistlejad.

16 aastaste konkurentsis domineerisid 14 aastased, kellest võib tulevikus oodata pealekasvu tänastele proffidele nagu Kangert, Taaramäe, Räim jt. Ka tuuri kokkuvõttes võitis M14 vanuseklassi kuuluv Lauri Tamm Kalevi Jalgrattakoolist.

Võistlustel osales ka kolm Läti  võistkonda.

Üldkokkuvõte: I Lauri Tamm (Kalevi Jalgrattakool, M14), II Kristiāns Belohvoščiks (RR1, M16), III Madis Mihkels (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi, M16).

Lätlased said küll auhinna, kuid meistrimedalid jagati Eesti ratturite vahel.

Tulemused SIIN

Mõned fotod SIIN

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X