EESTI MEISTER 2018 MAANTEE GRUPISÕIDUS ON MIHKEL RÄIM

Täna selgitati Lõuna-Eestis Sihval Hearum Eesti Meistrid maanteeratta grupisõidus vanuseklassidele ME/MU, NE/NU ja NJ. Ratturid pidid läbima Sihva-Mäha-Pühajärve ringi. Vanusegruppide NE/NU, NJ distants oli 82,5 km ja ME/MU sõitsid 165 km.

 Meeste eliitklassis krooniti Eesti Meistriks Mihkel Räim (Israel Cycling Academy), kelle võiduajaks oli 3.44.46. Igapäevaselt Iisraeli profiklubis leiba teeniv Räim ütles, et tegemist oli kõigi aastate raskeima rajaga ning loomulikult tegi kogu sõidu eriti vaevaliseks ka sügiseselt külm ja tuuline ilm.

„Kogu sõit oli äärmiselt intensiivne ehk toimus pidev ründamine. Positiivse asjana võib välja tuua  selle, et jalgades oli lõpuni jõudu. Kindlasti ei tahtnud ma lõppu finishi peale jätta ja otsustasin võtta initsiatiivi enda peale ja õnneks see toimis. Meistritiitel on igale sportlasele suur au, sest võimaldab tutvustada meie lipuvärve ka rahvusvahelisel tasandil. Tegelikult väärisime Rein Taaramäega (Team Direct Energie) seda meistritiitlit mõlemad, sest tegime terve sõidu jooksul kõige rohkem tööd,“ võttis värske Eesti Meister Räim võidusõidu kokku.

Teise koha sai Gert Jõeäär  Spordiklubist CFC,  kes sõitis välja võitjaga sama aja ja kolmanda koha saavutas Karl Patrick Lauk (Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking),  kelle kaotus võitjale oli 40 sekundit.

Naiste eliitklassi meistritiitel läks Liisa Ehrbergile (Saksa Automaatika ProShop Team) ajaga 2.19.11 Teisele kohale sõitis ennast Kelly Kalm (Spordiklubi CFC) (kaotus 2.00) ja kolmas oli Mathilde Manuela Nigul (Spordiklubi CFC) (kaotus 2.00).

Teised tulemused:

NU I Kelly Kalm (Spordiklubi CFC), II Mae Lang (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi), III Merili Sirvel (Kalevi Jalgrattakool)

NJ I Mathilde Manuela Nigul (Spordiklubi CFC), II Kätlin Kukk (Kalevi Jalgrattakool), III Kristel Sandra Soonik (Viljandi Rattaklubi)

 Tulemused SIIN

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X