Eesti meesjuuniorid võistlesid nädalavahetusel edukalt cyclo-crossi võistlustel Rootsis

Eesti meesjuuniorid käisid nädalavahetusel Rootsis rahvusvahelistel cyclo-crossi võistlustel, kus pälviti mitmeid esikümne kohti.

Laupäeval toimunud CX Täby Park võistlusel (UCI C2) teenis Markus Mäeuibo viienda, Oliver Mätik üheksanda ja Richard Ründva 11. koha. Matthias Mõttus tulemust kirja ei saanud. Esikoha pälvis kodupubliku rõõmuks Paul Greijus ajga 44.32. Temast sekundi kaugusele jäi belglane Neo Tielens ja 30 sekundi kaugusele kaugusele sakslane Max Heiner Oertzen. Mäeuibo finišeeris ajaga 45.32, Mätik 46.18-ga ja Ründva 47.09-ga.

Pühapäeval võisteldi aga Stockholmis (UCI C2). Paul Greijus (44.35) pälvis teist päeva järjest esikoha ning Nei Tielens (45.20) teise tulemuse. Kolmandana lõpetas seekord taanlane Daniel Nielsen (45.31). Mätik finišeeris kuuendal (46.22), Ründva seitsmendal (46.47), Mõttus üheksandal (47.20) ja Mäeuibo 11. kohal (47.53).