Eesti meesjuuniorid lõpetasid Prantsusmaal avapäeval 15 parema hulgas, Pajur teenis parima sprinteri särgi

Prantsusmaal alanud meesjuunioride esimese kategooria velotuuri Ain Bugey Valromey avaetapil (Culoz-Belley; 104,3 km) jõudsid Romet Pajur (Team Auto Eder) ja Frank Aron Ragilo (Cannibal Team) 15 parema hulka. Pajur sai endale ka parima sprinteri särgi.

Etapil pääses eest seitse ratturit, kelle seas võtsid kaksikvõidu Ag2R Citroen U19 Teami ratturid Noa Isidore (2:25.54) ja Matys Grisel (+0.20). Kolmanda koha teenis Maxime Decomble (U19 Academy La Pomme Marseille Provence; +0.20). Pajur võitis grupifiniši ja sai üheksanda koha, Ragilo ületas lõpujoone 13. positsioonil. Mõlemad eestlased kaotasid võitjale ühe minuti ja seitsme sekundiga.

Kokkuvõttes hoiab Pajur kümnendat ja Ragilo 14. kohta. Liidrisärgis asub teisel etapil starti Isidore, parima sprinteri särgis Pajur, parima noorratturi särgis Grisel ja parima mägederonija särgis Decomble. Velotuuri teisel päeval ootab rattureid ees 98,2 kilomeetrit.