Eesti maastikuratta ja BMX-krossi koondised võistlevad sel nädalavahetusel Euroopa meistrivõistlustel

Joosep Mesi

Eesti maastikuratta ja BMX-krossi koondised võistlevad sel nädalavahetusel Euroopa meistrivõistlustel

6. juulil alustavad Eesti U23 vanuseklassi maastikuratturid Annabrit Prants ja Joosep Mesi lühirajasõidu ja olümpiakrossi Euroopa meistrivõistlusi. Meistrivõistlused peetakse 6-9. juulini Anadias, Portugalis.

Lühirajasõidud peetakse eliit klassile, kus saavad osaleda ka U23 ratturid. 6. juulil kell 15.30 (kohaliku aja järgi) antakse start naistele ning kell 17.30 meestele. Stardis on mõlemad Eesti koondist esindavad ratturid.

7. juulil peetakse teatesõidud ning 8. juulil sõidud juunioride klassidele.

9. juulil selgitatakse olümpiakrossi U23 vanuseklasside Euroopa meistrid. Kell 11.00 asub stardijoonele Annabrit Prants ja kell 14.00 Joosep Mesi.

Eesti Jalgratturite Liit tänab toetajad Schenker, Scania, EHL Profiles, Rand & Tuulberg, Jetoil.

 

7-9. juuli peetakse aga Prantsusmaal Besançonis Euroopa meistrivõistlused BMX-krossi ratturitele. Eestist osaleb võistlustel 20 ratturit erinevates vanuseklassides. Mehed U23 klassis on stardijoonel Rikojan Tugedam ning juuniorite klassis Oliver-Sten Saar, Tõnis Mugra ja Rasmus Kiss.

Nooremates klassides osalevad Jesse Laur, Mattias Laur, Paula Palmiste, Sten Tristan Raid, Laura Kiss, Bianka Leetberg, Luukas Lajal, Pärtel Valge, Joonas Vaikmäe, Uko Rasmus Luht, Markus Mõttus, Heron Helemets, Karl Pauskar, Oliver Pauskar, Konrad Kasemaa ja Ever Richard Rannamets.

Eesti Jalgratturite Liit tänab toetajaid Rand & Tuulberg, Jetoil, Hearum, Kagu Engineering, Soela Rannamajad, Floorin.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X