Eesti maanteeratturite MU23 koondis teenis hooaja esimesed Rahvuste Karika punktid

pajur

Eesti 23 aastaste meeste Eesti maanteeratturite koondis teenis selle hooaja esimesed Rahvuste Karika punktid, millega hoitakse riikide reitingus 10. kohta.
Poolas lõppenud minituuri ORLEN Nations Grand Prix kokkuvõttes oli Markus Pajur 17. ja Rait Ärm 18. Punkte teenivad esimesed 20 ratturit.
“Tänasel etapil ei õnnestunud meil sõit nii nagu soovinuks. Viimasel kolmandikul lagunes grupp küljetuules ja Rait ning Markus olid just antud momendil natuke liiga kaugel, et esimestega kaasa minna. Poisid tegid teises grupis korralikult tööd, aga esitosin püsis poole minuti kaugusel,” kommenteeris koondise treener Rene Mandri.
Markus Pajur oli etapil 16. ja Rait Ärm samas grupis 21.
Mõlemad etapid ja tuuri kokkuvõtte võitis Rait Ärmi klubikaaslane (Groupama-FDJ Continental), hollandlane Van Den Berg Marijn. Holland juhib nüüd ka rahvuste karika üldarvestust.


ORLEN Nations Grand Prix 29.05.2021

Orlen Nations Grand Prix meesjuuniorid 29.05.2021 Poolas

71 ÄRM Rait / 72 KARPENKO Gleb / 73 PAJUR Markus / 74 MESI Joosep / 75 SANKMANN Joosep / 76 MIRZOJEV Artjom

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X