EESTI MAANTEERATTURITE KOONDIST ESINDAVAD GLASGOWS RÄIM, NÕMMELA, JAKIN JA VENDELIN

Eesti maanteeratturite koondis osaleb 12. augustil Šotimaal Glasgows toimuvatel Euroopa Meistrivõistlustel maanteerattasõidus.

Koondist esindavad Eesti Meister maanteeratta grupisõidus Mihkel Räim (Israel Cycling Academy), Aksel Nõmmela (BEAT Cycling Club), Alo Jakin (HP BTP-Auber 93) ja veel U23 vanuseklassi kuuluv Karl Arnold Vendelin (Cycling Tartu).

Start on pühapäeval, 12. augustil kell 10.30 (kohaliku aja järgi).

„Usun, et kõik poisid on hetkel oma heas optimaalses vormis, mida näitavad ka hiljutistel sõitudel tehtud head tulemused. Räimel ja Nõmmelal on selja taga ka edukas mäestikulaager, mis peaks andma väikese lisaeelduse heaks tulemuseks,“ kommenteeris koondise peatreener Jaan Kirsipuu koondislaste hetkevormi.

„Rada on väga tehniline ja pühapäevaks lubab ka vihma, mis teeb sõiduolud päris keeruliseks, aga meie poistele peaks see rada sobima. Ainuke väike küsimärk on see, kas nad 230 km distantsiga hakkama saavad. Tulemust on keerulise raja ja suure hulga tugevate konkurentide tõttu raske prognoosida, aga potentsiaali esikümnesse jõuda on ja hea õnne korral enamgi veel,“ lisas Kirsipuu ootuste kohta.

Lisainfo võistluste kohta SIIN

Impression
X