EESTI MAANTEERATTURITE KOONDIS TÕI LEEDUST KAKSIKVÕIDU

Eesti maanteeratturite koondis vormistas Leedu juunioride velotuuri (Ramūno Navardausko Taurė 2020) kokkuvõttes kaksikvõidu. Madis Mihkels oli kokkuvõttes esimene ja Joonas Kurits teine.

Velotuuri kolmanda etapi (60 km) võitis Joonas Kurits ajaga 00:57:22, teine oli Aivaras Mikutis, kolmas Andre Roos. Esikümnesse mahtusid veel 6.  kohale sõitnud Madis Mihkels ja 7. koht kuulus Gregor Kokale.

Meeskondade kokkuvõttes oli tänase etapi võitja samuti Eesti maanteeratturite koondis (Koosseis: Mihkels, Kurits, Kõiv, Tiirats, Roos, Johanson), CFC spordiklubi (Koosseis: Kokk, Notton, Kupp) sai meeskondlikult kolmanda koha.

„Esimesel ringil sõitsid Joonas ja Madis eest ära ja olid kaks ringi ees. Kui punt poisid kätte sai, siis sõitsid Gregor Kokk, Andre Roos, Kevin Kardo Kõiv eest ära, aga enne seda toimus stardi/finishi kaare all kukkumine. Sõit pandi 20 minutiks seisma ja seejärel koguti punt uuesti kokku. Peale seda anti uus start, lastes Kõiv, Kokk ja Roos 10 sekundilise vahega minema. Viis ringi olid  meie poisid ees, kuni tagant tulid Joonas ja Madis koos kolme leedukaga. Lõpus tehti head tiimitööd, mille tulemusena Kurits võitis ja Andre Roos lõpetas kolmandal kohal.