Eesti maanteeratturite juuniorite koondise esimene start on aprillis Paris – Roubaix ühepäevasõidul

IMG_0671

Eesti maanteeratturite juuniorite koondis on kuni 13. märtsini treeninglaagris Kataloonias Salou linnas, kus valmistutakse peagi algavaks hooajaks. Koondise esimene sõit on 11. aprillil toimuv juunioride Paris-Roubaix.

„Alustasime hooajaeelse laagriga 21. veebruaril, et valmistuda Belgias toimuvateks sõitudeks. Kahjuks oleme saanud koroona tõttu juba esimesed tühistamisteated, aga see ei sega meie ettevalmistuslaagrit. Kolm nädalat kestvasse laagrisse on kogunenud nii tüdrukud kui poisid. Laagri jooksul kogutakse kilomeetreid  ja lihvitakse hooajaks vajalikke elemente. Selle aasta koondise koosseis ja vorm on hea, muretsemiseks ma põhjust ei näe. Loodame südamest, et saame oma vormi näidata ja kõiki võidusõite ära ei jäeta,“ tutvustas juuniorite koondise peatreener Alo Jakin plaane.

Tüdrukuid juhendab laagris Otepää Audentese Spordikooli treener Andri Lebedev, poistega tegeleb Alo Jakin ning abitreenerina Pärnu Kalevi Spordikooli treener Silver Schultz.

  1. aastast on Eesti maanteeratturite juuniorite koondise peasponsorGraanul Invest AS.

Fotol: 2021. aasta laager Salous. Erakogu.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X