Eesti koondised noorte olümpiavõistlustel on välja kujunemas

Allalaaditud fail

EOK lähetab 15. suvisele Euroopa noorte olümpiafestivalile 44-liikmelise koondise, 2020. aasta noorte taliolümpiamängudele 2020 Lausanne’is kinnitati esimene kvalifitseeruja.

EOK lähetab 21.-27. juulini Bakuus Aserbaidžaanis toimuvale suvisele Euroopa noorte olümpiafestivalile 44-liikmelise koondise kuuel alal: kergejõustik, jalgrattasõit, judo, maadlus, tennis ja ujumine. Seejuures on maadlus võistluskavas esimest korda.

2020. aastal 9-22. jaanuarini Lausanne’is peetavatele noorte taliolümpiamängudele pääses esimesena Eesti curlingu segavõistkond, kuhu kuuluvad 2002.-2005. aastal sündinud sportlased. Kokku võtab taliolümpia curlingu turniirist osa 24 riiki. Eesti curling on olnud esindatud ka mõlemal seni toimunud noorte taliolümpial – 2012. aastal Austrias ning 2016. aastal Norras, esimesel korral oli Eesti juunioride koondise kapten tänane EOK olümpiamängude ettevalmistusprogrammi sportlane Marie Turmann.

Allikas: eok.ee

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X