EESTI KOONDISE JUUNIORRATTUR RIIAS POODIUMIL

Juulikuu viimasel päeval algas Poolas kolm päeva kestev ja neljast etapist koosnev juunioride Poola rahvuskalendri võidusõit XXXVIII Wyścgiu Kolarskiego-Dobczyce 2020, kus osaleb ka Eesti maanteeratturite juunioride koondis.

Esimene etapp lõppes koondise liikme Gregor Koka jaoks poodiumi kolmanda astmega. 5. kohale jõudis Joonas Kurits, 7. oli Andre Roos ja 15. Arti Ilves.

Täna ootab poisse ees kaks etappi, hommikune mägistes oludes sõidetav eraldistart (5 km) ja õhtul raskemapoolsem grupisõit (72 km). Velotuur on kokkuvõttes keskmisest mägisem ja raskem.

Koondist esindavad Madis Mihkels, Joonas Kurits, Arti Ilves, Gregor Kokk, Egert Johanson. Oma klubi värvides on Andre Roos (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi) ja Johannes Tiirats (Viljandi Rattaklubi).

Foto: Erakogu

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X