Eesti koondis stardib nädalavahetusel graveli tiitlivõistlustel

Gert Kivistik graveli MM 2022
Pühapäeval, 1. oktoobril toimuvad Belgias Oud-Heverlees Bolero Euroopa meistrivõistlused gravelis.
 
Esimestel graveli Euroopa meistrivõistlustel selgitatakse lisaks Euroopa meistritele ka Belgia meistrid. Lisaks eliidile asuvad stardijoonele harrastusratturid.
 
Eestit esindab Euroopa meistrivõistlustel 8-liikmeline koondis. Joonele lähevad 2022. aastal esimestel graveli maailmameistrivõistlustel osalenud Gert Kivistik ja Gleb Karpenko ning Lauri Tamm, Markus Pajur, Elisabeth Ebras, Laura Lizette Sander, Merili Sirvel ja Liisa Ehrberg.
 
Nädal peale EM-i, 7.-8. oktoobril peetakse graveli maailmameistrivõistlused Itaalias Venetos. Starti läheb sama koosseis, kes osaleb EM-il. Ka maailmameistrivõistlustel selgitatakse lisaks eliidile meistrid harrastusratturite seas. Eelmise aasta MM-i muljeid vaata siit: https://www.ejl.ee/esmakordselt-ajaloos-toimunud…/.
 
Eesti Jalgratturite Liit tänab toetajaid Rand ja Tuulberg, Jetoil As, Graanul Invest, Škoda Laagri, Hearum, Malmerk Klaasium.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X