Eesti juunioride koondis stardib UCI rahvuste karika etapil Slovakkias

MJ one belt one nation 3

Medzinárodné dni cyklistiky Dubnica nad Váhom velotuuri Slovakkias peetakse sel aastal juba 60. korda. Tegemist on Slovakkia rahvusvaheliste jalgrattapäevadega. Tuur algab homme, 14. juulil ning lõpeb 16. juulil.

Tuuri esimesel päeval peetakse 10-kilomeetrine eraldistardist sõit Trenčianske Teplicest Omšeni ja tagasi. II etapil starditakse 123,5 kilomeetrisele grupisõidule. Juuniorid sõidavad viis 24,7km mägist ringi. 126,4 kilomeetrine III etapp on samuti mägine ning tõotab tulla väga põnev.

Homme asuvad starti 19 kuue liikmelist võistkonda. Teiste seas on esindatud Itaalia, Hollandi, Taani, Tšehhi, Ungari, Leedu, Poola, Sloveenia, Bulgaaria ja Austria koondised.

Eestit esindavad võistlusel Gabriel Helmut Aduson, Oliver Mätik, Evar Saul, Oliver Rüster, Oskar Küüt ja Markus Mäeuibo. Koondise spordidirektorina on kaasas Andri Lebedev.

Eesti Jalgratturite Liit tänab toetajaid Rand & Tuulberg, Jetoil, Graanul Invest, Škoda Laagri, Hearum, Malmerk Klaasium.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X