Eesti Jalgratturite Liit kutsub noori rattureid ja treenereid Põltsamaale ühislaagrisse

Noorte laager Põltsamaal_hele (ejl uudis) (1920 × 1280 px)

Eesti Jalgratturite Liit kutsub noorsportlasi vanuses 14 aastat ja nooremad ning treenereid 4.–9. juulini Põltsamaal toimuvasse EJL-i ühislaagrisse. III – V taseme treenerite koolitus toimub 5.–6. juulini.

Klubide ülese ühislaagri eesmärk on leida uusi talente erinevatest jalgrattaspordiklubidest üle Eesti ja aidata klubisid ühislaagrite korraldamisel, suunates neid sarnastele õppekavadele. Käesolev projekt on planeeritud kestvusega 3+2 aastat ning sellega saab tutvuda siin.

Põltsamaa on oma looduslike võimalustega laagri läbiviimiseks ideaalne koht keset Eestit. See on nagu väike Veneetsia oma sildade ja lossiga ning noortelaagriks väga ilus ja turvaline paik. Põltsamaal on olemas MTB treeninguteks Kuningamägi ja selle lähiümbrus. Lähedal on samti ilusa rannaalaga Kamari järv. Põltsamaa kool oma spordihoone, jõusaali ja õues asuvate palliplatsidega võimaldab lastel tegeleda lisaks üldiste kehaliste tegevustega.

Kogu info laagri, treenerite koolituse ja registreerimise kohta leiab siit.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X