EESTI JALGRATTURITE LIIT JA ERR SÕLMISID LEPINGU EUROOPA MEISTRIVÕISTLUSTE OTSEÜLEKANNETEKS 2019-2021

EJL_ERR_meedia_leping

Eesti Jalgratturite Liit sõlmis Eesti Rahvusringhäälinguga lepingu kolme ala: maastikusõidu olümpiakross, maanteesõidu grupisõit ning cyclo-kross, Euroopa Meistrivõistluste otseülekanneteks kolmel järjestikusel aastal ehk 2019-2021.

„Ma arvan, et see on kasulik leping Eesti rattaspordile. Euroopa Meistrivõistlused on viimastel aastatel oluliselt prestiiži kogunud ning on arvestatavad sündmused nüüd ka profiratturite kalendrites. Seega on hea meel, et ERR-i vahendusel saame need tiitlivõistlused koos meie sportlaste osalusega tuua Eesti vaatajateni,“ kommenteeris EJL-i juhatuse liige Sulev Lipp.

Esimene otseülekanne toimub juba sel pühapäeval Brnost, kus MTB XCO Euroopa meistritiitlile sõidavad teiste hulgas ka Janika Lõiv, Maaris Meier, Martin Loo, Mari-Liis Mõttus ja Markus Pajur.

ETV ja ETV2 kannavad üle eliitklasside sõite ning esimese ülekande algus on pühapäeval 28. juulil kell 13.00.

Foto: Eesti Jalgratturite Liidu juhatuse liige Sulev Lipp ja Eesti Rahvusringhäälingu spordiuudiste juht Rivo Saarna

Teate edastas

EJL pressinõunik Reti Meema

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X