EESTI JALGRATTURITE LIIT AVAB ERIOLUKORRA TÕTTU PAUSILE PANDUD VÕISTLUSHOOAJA UUESTI 20. MAIL

transtar

Eesti Jalgratturite Liit avab taas koroona epideemia tõttu pausile pandud võistlushooaja täna, 20. mail Transtar Temposarja II etapiga (eraldistardivõistlus) Lõuna-Eestis Rahingel.

Kõik Liidu võistluskalendrisse kuuluvad võidusõidud viiakse läbi vastavalt Vabariigi valitsuse eriolukorrast väljumise kavale ning Kultuuriministeeriumi spordiüritustele esitatud tingimusi arvesse võttes.

„Esialgu toimuvad võidusõidud maksimaalselt sajale osalejale (sh korraldajad) ja juba juulikuust loodame jätkata suuremate osalejate arvudega. Õnneks on rattasport väline spordiala ning 2+2 vahemaa hoidmine pole meie puhul ületamatu. Loodame, et üleminek väikeste osavõtjate arvudega võistlustelt suurematele saab olema sujuv ja turvaline ning kõik rattasõbrad leiavad endale sobivad võidusõidud,“ kommenteeris EJL-i peasekretär Urmas Karlson.

Järgmine võistlus on kavas 30. mail, mil alustab Husqvarna Eesti olümpiakrossi karikasari esimese etapiga Lääne-Virumaal Neeruti külas.

Kolmas võistlus sel kuul on 31. mail Kose-Ristil peetav Filter temposarja I etapp.

Eesti Jalgratturite Liit on alustanud uue võistluskalendri koostamist ning juunikuiste ja edaspidiste võistluste täpsed kuupäevad selguvad mai viimasel nädalal.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X