EESTI JALGRATTURITE LIIDUGA LIITUS TRIPASSION TRIATLONIKLUBI

Märtsikuus toimunud Eesti Jalgratturite Liidu juhatuse koosolekul võeti Liitu vastu MTÜ Passion for Adventure.

MTÜ Passion for Adventure loodi viie aasta eest eesmärgiga siduda omavahel sport ja reisimine. Aastatega kasvasid mittetulundusühingu liikmete ambitsioonid ja eesmärgid ning sellest ajendatuna sai loodud Tripassion Triatloniklubi, kus tänaseks on aktiivseteks liikmeteks 120 harrastussportlast.

Lisaks igapäevastele treeningutele korraldab klubi spordilaagreid, rattaüritusi ning seminare. Klubi põhiväärtuseks on suunata sportlasi saavutama enda eesmärke läbi teadliku treenimise ning tutvustada neile spordimehelikku suhtumist nii treening- kui võistlusradadel.

EJL-i liikmeks astumisega soovib klubi tutvustada enda liikmetele rattasporti ning tõsta rattaürituste populaarsust.

Seni on klubi liikmed osalenud sellistel rattaüritustel nagu Tartu Rattaralli, Tartu Rattamaraton, Transtar Temposari, Filter maantee- ja eraldistardi karikasarjad ning Eesti Meistrivõistlused maanteerattasõidus.

Välissõitudest oli klubil sel kevadel plaanis Liege – Bastogne – Liege, mis on aga kriisiolukorra tõttu teadmata ajaks edasi lükatud ning endisel on kavas selle suve kõige kõige oodatum üritus L’Etape du Tour de France.

 Vaata rohkem SIIT

Fotogalerii SIIN

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X