EESTI JALGRATTURITE LIIDUGA LIITUS MTÜ PARE SPORT

38011786551_298f3d6496_o

Eesti Jalgratturite Liiduga liitus MTÜ PaRe Sport. Klubi liikmeteks on endised jalgratturid Raimo Ronimois, Mihkel Ronimois, Markus Paas, Josten Vaidem ja asutajaliikmed Aivar Paas ning Aivar Rehemaa.

Peale uue klubi liitumist kuulub Eesti Jalgratturite Liitu 65 klubi.

MTÜ PaRe Sport on korraldanud erinevaid jalgrattavõistlusi nii kohaliku valla tasemel kui ka juba kolm aastat cyclo-crossi sarja kuuluvat võistlust Soudal CX Cup. Klubi teeb tihedat koostööd Viljandi Rattaklubiga.

„Astusime EJL-i liikmeks sooviga panustada Eesti jalgrattaspordi arengusse. Samuti oleme valmis panustama Eesti Meistrivõistluste korraldamisse nii cyclo-crossis kui maanteel. EMV kvaliteetne korraldamine oli meie eesmärgiks juba kohe alguses, mil alustasime cyclo-crossi võistluste korraldamisega. Sel aastal oleme selle au suure vaevaga ära teeninud ja ootame kõiki oktoobrikuus Suure-Jaani,“ kommenteeris klubi asutajaliige Aivar Paas liikmeks astumist.

Foto: Soudal CX5 Suure-Jaani 2017. Kristjan Kivistik.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X