Eesti Jalgratturite Liidu üleskutse liikmesklubidele

52202657771_dec405656b_o

Rene Mandril saab neli aastat treenerite nõukogu juhatamist (treenerite nõukogu esimees 2019-2023) ja sellega seoses korraldadatkse veebruaris 2023 uued treenerite nõukogu valimised.

2019 aasta veebruaris Rene Mandri valimisel nõukogu esimeheks tähendas see ka ühtlasi uue süsteemi käivitamist. Treenerite nõukogu muutus kuue liikmeliseks (esimees + viis jalgrattaspordiala esindajat). Esindajate ülesanne oli luua töögrupp (oma jalgrattaspordiala komisjon) edendamaks esindatavat ala ning toomaks vajalikud teemad treenerite nõukogu lauale. Mandri sõnul on hea tõdeda, et maastikuratta ja BMX komisjonid on olnud väga aktiivsed.

Kõik Eesti Jalgratturite Liidu  liikmeslubid, kes soovivad kaasa rääkida jalgrattaspordi edendamisel palun esitage enda klubi esindajad jalgrattaspordialade komisjonidesse. Komisjonid omakorda esitavad enda esindaja treenerite nõukogusse. Treenerite nõukogu ja jalgrattaspordialade komisjonide struktuuri ning valimiskorraga saab tutvuda siin

Lisaks komisjoni valimisele ootab Eesti Jalgratturite Liit klubidelt treenerite nõukogu esimehe kandidaate. Treenerite nõukogu esimehe kandidaate ootame aadressile ejl@ejl.ee 01. veebruariks 2023.

Rene Mandri uutel valimistel treenerite nõukogu esimehe kohale ei kandideeri ja sõnab, “usun, et treenerite nõukogu efektiivsema toimimise, värskete heade ideede realiseerumise ja rattaspordi arengu nimel peaks nii treenerite nõukogu liikmed kui ka esimees vahetuma iga nelja aasta järel.” Rene Mandri jätkab, “küll aga tõstan käe ja palun ennast arvata esimehe valimiste järel maanteeratturite komisjoni.”

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X