Eesti Jalgratturite Liidu presidendina jätkab Raivo Rand, valituks osutusid ka kaks naisratturit!

web 1920x1280 juhatus 2021

13. mail toimunud Eesti Jalgratturite Liidu üldkoosolekul valiti president, asepresidendid ja uued juhatuse liikmed perioodiks 2021-2025.

Hääletamistulemustega otsustati, et Eesti Jalgratturite Liidu presidendina jätkab Raivo Rand, asepresidentideks valiti Erkki Raasuke ja Enn Veskimägi.
Jalgratturite Liidu juhatusse valiti üks Eesti esimesi naismaanteerattaproffe Grete Treier, sportlaskomisjoni esimees Janelle Uibokand, Aivar Uutar, Runo Ruubel ja endistest liikmetest Sander Maasing, Sulev Lipp ja Hannes Kägu.
„On suur au jätkata Liidu presidendina. Olen Eesti jalgrattaspordi tulihingeline austaja ning elan meie ratturitele igapäevaselt kaasa. Praegune rattaspordi seis on väga hea ning saame ka Liidu tasandil järjest enam kvaliteetset administratiivset tuge pakkuda. Hea meel on näha meie juhatuses kahte naist, kes on rattaspordiga tihedalt seotud. Juhatuse üks eesmärke on viimastel aastatel olnud meie naisratturid taas maailma konkurentsi tuua. Kahtlemata on ainukese eestlasest naisratturina suurtuuri etapivõidu toonud Grete Treier meile sellel teel suureks abiks ning Janelle Uibokand heaks lüliks juhatuse ja sportlaste vahel,“ sõnas Raivo Rand.
Eesti Jalgratturite Liidu uue juhatuse esimene kohtumine leiab aset juuni keskel Valgas, kus toimuvad sel aastal Eesti meistrivõistlused maanteerattasõidus.
Üldkoosolekul esitati ka EJL-i 2020. a tegevusaruanne ja raamatupidamise aastaaruanne, kuulati audiitori aruannet, kinnitati ja nimetati 2020. aasta majandusaruanne, liikmemaksude-, sisseastumismaksude määr ning tasumise tähtaeg 2022. aastaks. Ühtlasi kinnitati Liidu 2021. aasta eelarve ja arengukava perioodiks 2022-2028.

Eesti Jalgratturite Liidu juhatus president Raivo Rand, asepresidendid Erkki Raasuke ja Enn Veskimägi, juhatuse liikmed Sander Maasing, Aivar Uutar, Janelle Uibokand, Sulev Lipp, Hannes Kägu, Grete Treier, Runo Ruubel.
Eesti Jalgratturite Liidu üldkoosolekul valiti uus juhatus, presidendina jätkab Raivo Rand, valituks osutusid ka kaks naisratturit!

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X