Eesti Jalgratturite Liidu peasekretär Urmas Karlson sai kingituse

3.märtsil tähistas Eesti Jalgratturite Liidu pikaaegne peasekretär Urmas Karlson uude aastakümnesse jõudmist. Tema pikaaegse pühendunud töö jalgrattaentusiastina sai sel päeval kroonitud väärika kingitusega EJL juhatuse poolt ja täna sümboolselt Pirita velotrekil üle antud. Veel praegugi Eesti meistrivõistlustel osaleval Urmasel on noorusajast ette näidata palju kõnekaid tulemusi. 13. aastaselt jalgrattasporditreeninguid alustanuna tuli ta aastatel 1980–1984 treki- ja maanteesõidus kokku 19 korda Eesti meistriks. Kuna suure spordisõbra jõud pole raugenud ja tarvis möödunud aastane Eesti meistritiitel oma vanuseklassis üle sõita sai Urmas kingituseks S- Works Tarmac SL 7 sest nii väärikas eas sportlane saab vaid tippklassi varustusest kasu lõigata, kommenteeris juhatus naljatades.

  • Eesti meistrivõistlused maanteerattasõidus toimuvad sel aastal 17.-20. juuni Valgas, ootame ja vaatame mis tuleb Urmase võiduajaks 😊 (2020 keskmine kiirus 42,822 km/h)

Eesti Jalgratturite Liit juhatus: Raivo Rand, Enn Veskimägi, Siiri Visnapuu, Hannes Kägu, Sander Maasing, Sulev Lipp.

  • S- Works Tarmac´u  absoluutse tippmudeliga võitis Julian Alaphilippe  viimased maailmameistrivõistlused, võisteldes käesoleval hooajal maailmameistrisärgis. Tarmac on olnud ühe läbi aegade edukaimal profitiimil Deceuninck-quickstep’il, samuti on Tarmac hetkel Bora Hansgrohe profitiimi põhiratas, mille ridades koos Peter Sagan’ga sõidab ka meie Martin Laas.
  • S-Works Tarmac SL7 nägi ilmavalgust 2020 aasta kevadel, mil Specialized ühendas kaks mudelit – Venge ja Tarmacu, millest sai uus SL7  kerge ning ka aerodünaamiline. S-Works Tarmac on valmistatud kõrgeima klassi (Fact12) karbonist, tal on 100% juhtmevaba cocpit ning Dura Ace Di2 R9100 ketaspiduritega groupset, koos mõlemat jalga eraldi mõõtva powermeetriga. Roval Rapide CLX jooksud, millest esimene on laiem kui tagumine ning tagumine on kõrgem (60mm), kui esimene (51mm). Ratas veereb S-Works Turbo Cotton 26mm’l rehvidel.

 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X