Eesti jalgrattur sai Tais karjääri ühe kaalukama võidu

laasu

Eesti jalgrattur Martin Laas (Team Illuminate) teenis Tai velotuuril (UCI kategooria 2.1) neljandal etapil (Khao Yai – Nakhon Ratchasima; 183,4 km) esikoha, edestades grupifinišis malaislast Mohd Zamri Saleh’d (Terengganu) ja hollandlast Raymond Krederit (UKYO).

24-aastane Laas jõudis esikümnesse ka velotuuri kahel esimesel etapi, kui lõpetas avaetapi seitsmendana ja teise etapi neljandana. Kolmandal etapil piirdus ta 108. kohaga ja on kokkuvõttes 101. Kaotust liider Benjamin Dyballile (St. George Cotinental) on enam kui 22 minutit.

Küll aga jätkab Laas punktiarvestuse liidrina. Tal on koos 50 punkti ja edestab tosina punktiga jaapanlast Yasuharu Nakajimat (Kinan).

Laasi eelmised võidud sel tasandil jäävad kolme aasta taha, kui ta võitis samuti 2.1 kategooriaga Tour of Estonial ühe etapi ja ka velotuuri kokkuvõttes.

Allikas: sport.err.err

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X