Eesti jalgrattaspordi maastikule on tulnud uus harrastussportlastele suunatud personaalseid treeninguid ja treeningplaane pakkuv ettevõte

Insta 11.03 KodarSport

Rõõm on teada anda kõikidele Eesti Jalgratturite Liidu liikmetele ning laiemale avalikkusele, et Eesti jalgrattaspordi maastikule on lisandunud uus tegija – KodarSport OÜ. Personaaltreeningute andmisele ja treeningplaanide koostamisele spetsialiseerunud KodarSport OÜ asutajad on Eesti jalgrattaspordi vanameister Raido „Kodar“ Kodanipork ja CFC Spordiklubi treener, Tallinna Ülikooli õppejõud, analüütilise biokeemia doktor Kert Martma.

Asutajate sõnutsi on nad loonud eelkõige harrastussportlastele suunatud jalgrattaspordi koolitusega tegeleva ettevõtte. „Meie peamised teenused on individuaalsete, see tähendab spordiharrastaja võimekusest ja võimalusest lähtuvate, treeningplaanide koostamine ja tema abistamine treeningplaanis seatud eesmärkide elluviimisel“ lausus Martma. Kodanipork rõhutas, et KodarSport OÜ eesmärk on teha koostööd üks-ühele kliendiga nii treeningplaani koostamise kui ka selle elluviimise etapis. „Suudame treeningplaani alusel tehtavad treeningud ka ise koos kliendiga kaasa teha ning tulenevalt pikaajalisest võistluskogemusest oskame nõustada võistlustaktikaga seonduvalt“, täpsustas ta. KodarSport OÜ näeb oma klientidena eelkõige harrastussportlasi, kes tegelevad jalgrattaspordi ja/või triatloniga.

Raido Kodanipork on mitmekordne eliitklassi Eesti meister maantee-, maastiku- ja trekisõidus. Ta on esindanud Eestit mitmeid kordi Maailmameistrivõistlustel maantee- ja maastikusõidus ning kahel korral olümpiamängudel maantee grupisõidus. Hetkel sõidab Kodanipork CFC Spordiklubi värvides ja nõustab seal samas endise tippsportlasena ka vajadusel noori.
Kert Martma on CFC Spordiklubi vanemtreener, omades  meistertreener EKR 7 kutsetunnistust. Ta on lisaks Tallinna Ülikooli koosseisuline õppejõud.
Martma kogemused treenerina, teaduspõhine maailmavaade ning Kodaniporgi pikaajaline tippsportlase kogemus on kahtlemata kooslus, mis iga harrastussportlase endale seatud eesmärkideni võib viia. Nagu nende kodulehel kirjas: „Treeni õigesti – see ongi Sinu võit!“

Täpsem info: KodarSport OÜ: www.kodarsport.eeinfo@kodarsport.ee 

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X