Eesti esitiim võtab ilmet – palgatud on kolm lätlast ja kaks soomlast

ansons

Järgmisest aastast kontinentaaltiimide hulgas võistlev Tartu 2024 – Baltic Chain Development Team on uue hooaja koosseisuga üksjagu vaeva näinud. Palgatud on kümme ratturit, kellest pooled tulevad välismaalt.

Eesti ratturitest on nimekirjas kuni 23-aastaste Euroopa meistrivõistlustel pronksi võitnud Rait Ärm (19), Artjom Mirzojev (18), Markus Pajur (19), Anton Livintsev (18) ja Henri Treimuth (18). Soomest on appi tulemas valitsev meister temposõidus Ukko Iisakki Peltonen (21) ning Antti-Jussi Juntunen (20), kes sai grupi- ja temposõidus viienda koha.

Lätist lisanduvad tänavu Amore & Vita-Prodiri ridades profisõitudel osalenud Kristers Ansons (20), Läti meistrivõistlustel juuniorite konkurentsis temposõidus kiireim olnud Daniels Kazis (18) ja juuniorite grupisõidus kulla võitnud Pauls Rubenis (18).

Allikas: marathon100.com

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X