Eesti BMX ratturitele Rootsist kaks esikohta

Seitse Eesti ratturit võttis osa Kesk-Rootsi BMX karikavõistluste sarja Svealandscup 1. etapist, mis peeti pühapäeval 25. augustil Uppsala BMX Arena rajal. Võistlus möödus edukalt, kaks eestlast saavutasid etapivõidu ja veel kolm pääsesid poodiumile.

Esikohale tulid B11 vanuseklassis Luukas Lajal (Airpark Spordiklubi) ja G13 vanuseklassis Mirjam Raun (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi).

B13 vanuseklassis sai Oliver Sten Saar (BMX Turu Rattaklubi) finaalis 2. koha ja Mikk Metsaots (Airpark Spordiklubi) 5. koha, Gerhard Rumm (Airpark Spordiklubi) jõudis poolfinaali.

G16+ rühmas sai Anni Annama (Rein Taaramäe Rattaklubi) 2. koha ja Ketlin Tekkel (Airpark Spordiklubi) 3. koha.