Eesti BMX ratturid võitsid neli esikohta Balti mere KV etapilt Uppsalas

10 Eesti BMX krossiratturit osales Balti Mere karikavõistluste 2. etapil Uppsalas, 4 neist olid oma vanuseklassis ka võidukad. Naiste Eliitklassis võitis etapi Ketlin Tekkel Airpark Spordiklubist, 2. koha saavutas Ly Puri Tartu SK Velo. G11-12 vanuseklassi võitis Loviisa Ly Puri Tartu SK Velo, poiste B11 vanuseklassi parim oli Luukas Lajal Airpark Spordiklubist, G13-14 vanuseklassis saavutas Mirjam Raun 2. koha. Kõige osavõturohkem vanuseklass sellel võistlusel oli poiste B13-14 vanuseklass, kus osales ka kõige rohkem Eesti krossirattureid. Selles vanuseklassis saavutas esikoha Kristofer Raul Puri Tartu SK Velo, Oliver Sten Saar BMX Turu Rattaklubist saavutas 3. koha, Mikk Metsaots 11. koha ja Gerhard Rumm 13. koha, mõlemad Airpark Spordiklubist. G15+ vanuseklassis saavutas Anni Annama Rein Taaramäe Rattaklubi.