Eesti BMX rattur Liis Lokk pälvis Euroopa mängudel 11. koha

Liis Lokk

Poolas Krakowis jätkuvatel Euroopa mängudel teenis Liis Lokk BMX Freestyle võistluse finaalis 11. koha.

Lokk sai parima katse eest 30,66 punkti. Euoopa mängude kuldmedali pälvis tšehh Iveta Miculycova 82,33 punktiga. Hõbemedali sai kaela sakslanna Kim Lea Müller (79,66 punkti) ja pronksmedali prantslanna Laury Perez (77,00). Kvalifikatsiooni võitnud šveitslanna Nikita Rose Ducarroz (74,00) pidi leppima neljanda kohaga.

Meeste kvalifikatsioonivõistlusel teenis eestlane Kristen Põder 31,66 punktiga 28. koha, mis edasipääsu finaali ei taganud. Sander Saard vana vigastuse välja löömise tõttu ei startinud.

Eesti Jalgratturite Liit tänab toetajaid Rand & Tuulberg, Jetoil, Hearum, Kagu Engineering, Soela Rannamajad, Floorin.