Eesti BMX-rattur jõudis Euroopa karikaetapil poodiumile

203058632_4331880583518282_7072728867957110233_n

Sten Tristan Raid (2. koht, B13, TÜASK) oli üks oma vanuseklassi favoriite ning sõitis päeva lõpuks ennast kindlalt finaali. Põneva ja võistlusliku finaalsõidu lõpetas Raid teise kohaga. Raid:” Finaali heitlus oli põnev kuni lõpuni välja. Esimese sirge ja kurvi sõitsin hästi ning parandasin oma positsiooni. Korraks isegi tundus, et väike nügelemine kurvis võib viia rajalt välja sõiduni, aga õnneks seda ei juhtunud.”

Konrad Kasemaa (8. koht, B11, Spot of Tallinn) jaoks oli võimalus finaalis sõita esmakordne. “Olen tulemusega väga rahul. Olen seni suurematel võistlustel osalenud vaid mõned korrad, siis on olnud võimalus sõita eelsõite ning 1/8 finaali. Selle aasta eesmärk sai antud võistlusega täidetud,” ütles Kasemaa.

Euroopa karikasarja etapil osalesid Eestist veel Luukas Lajal (B13, Spot of Tallinn) ja Oliver-Sten Saar (B15-16, Spot of Tallinn), kes sel korral piirdusid 1/4  ja 1/8 finaalidega.

Sten Tristan Raid (B13) UEC BMX Racing European Championships

▪️ Eesti Jalgratturite Liit tänab BMX koondise peasponsorit Hearum AS toetuse eest! Lisaks täname toetuse eest Lansec Elekter OÜ´d ja Floorin AS´i.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X