Eesti BMX krossiratturid näitasid Läti Meistrivõistlustel head taset.

Nädalavahetusel võistlesid meie parimad BMX krossiratturid taas Läti Meistrivõistluste etapil ja näitasid taas kõrget taset, koguni 7 meie ratturit mahtus esikolmikusse, kahes vanuseklassis olid meie ratturid võidukad. Stardis olid mõlemal päeval ratturid Leedust, Valgevenest, Soomest, Lätist ja Eestist, kokku üle 300 ratturi. Konkurents oli tugev igas vanuseklassis ja alustati taas noorematest vanuseklassidest, meie ratturite kohad olid:

G7 – Paula Palmiste Tartu SK Velo 2. koht

G8-10 – Loviisa Ly Puri Tartu SK Velo 9. koht

G11-12 – Mirjam Raun Tartu SK Velo/RTR 1. koht

G13-14 – Miina Ojasild Tartu SK Velo 2. koht

G15+ – Anni Annama RTR 2. koht

Cruiser 30+ – Kaarel Maaten Tartu SK Velo 7. koht

B7 – Jakob Maaten Tartu SK Velo 3. koht

B8 – Rommi Maidla Spot of Tallinn 14. koht

Markus Vlassov Tartu SK Velo 30. koht

B9 – Ruudi Lumiste Tartu SK Velo 2. koht

B10 – Sten Tristan Raid Tartu SK Velo 1. koht

Oliver-Siim Simenson Tartu SK Velo 24. koht

B11 – Joonas Vaikmäe Tartu SK Velo 16. koht

Oskar Lehto TÜASK 21. koht

Uko Rasmus Luht Tartu SK Velo 25. koht

B12 – Tõnis Mugra Tartu SK Velo 4. koht

Rasmus Kiss Spot of Tallinn 15. koht

Karl August Kalk Tartu SK Velo 23. koht

Gregor Hein Tartu SK Velo 31. koht

B13 – Kristofer Raul Puri Tartu SK Velo 16. koht

B15-16 – Andren Kaju Spot of Tallinn 11. koht

Martti Härmoja Tartu SK Velo 12. koht

JW+EW – Ketlin Tekkel Spot of Tallinn 4. koht

Ly Puri Tartu SK Velo 5. koht

Pühapäeval võisteldi Valmiera karikatele ja siin olid meie ratturite kohad:

G7+ – Paula Palmiste Tartu SK Velo 1. koht

G10-13 – Mirjam Raun Tartu SK Velo/RTR 2. koht

G14+ – Anni Annama RTR 4. koht

Cruiser 25+ – Kaarel Maaten Tartu SK Velo 8. koht

B7 – Jakob Maaten Tartu SK Velo 6. koht

Rommi Maidla Spot of Tallinn 13. koht

Markus Vlassov Tartu SK Velo 14. koht

Uku Jaan Kübarsepp Tartu SK Velo 24. koht

B9 – Ruudi Lumiste Tartu SK Velo 8. koht

Oliver-Siim Simenson Tartu SK Velo 11. koht

B10 – Sten Tristan Raid Tartu SK Velo 1. koht

Joonas Vaikmäe Tartu SK Velo 6. koht

Oskar Lehto TÜASK 19. koht

Uko Rasmus Luht Tartu SK Velo 33. koht

B11 – Rasmus Kiss Spot of Tallinn 5. koht

Karl August Kalk Tartu SK Velo 17. koht

B12 – Tõnis Mugra Tartu SK Velo 5. koht

B14 – Martti Härmoja Tartu SK Velo 3. koht

B15 – Andren Kaju Spot of Tallinn 6. koht

B16 – Karel Vaher RTR 5. koht

Impression