Eesti BMX krossiratturid alustasid hooaega ilusate tulemustega

Märtsi kuu viimastel päevadel avati Veronas tänavune BMX krossi hooaeg Euroopa karikasarja 1. ja 2. etapiga. Eestit esindavatest ratturitest olid kohal

Ruudi Lumiste (B10), Sten Tristan Raid (B11), Joonas Vaikmäe (B12), Tõnis Mugra (B13), Kristofer Raul Puri (B14), Martti Härmoja (B15/16), Loviisa-Ly Puri (G11/12) ja Miina Ojasild (G15/16).

Avaetapil saavutas Sten Tristan Raid 2. koha ja Ruudi Lumiste 4. koha. Tõnis Mugra jõudis 1/2 finaali. Kristofer Raul Puri ja Joonas Vaikmäe sõitid ¼ finaali, kuid sealt kahjuks edasi ei pääsenud.  Miina Ojasild ja Loviisa-Ly Puri pidid sel korral leppima eelsõitudega. Martti Härmoja kukkus teises eelsõidus ning enam edasi ei võistelnud.

Teisel etapil võttis Sten Tristan Raid etapivõidu, tuues sellega teist korda Euroopa karika etapi võitja tiitli Eestile. Ruudi Lumiste ja Tõnis Mugra  jõudsid ½ finaali. Joonas Vaikmäe ja Kristofer Raul Puri sõitsid end ¼ finaali. Ka sel korral pidid leppima Miina Ojasild ning Loviisa-Ly Puri eelsõitudega. Martti Härmoja teist etapi kaasa ei sõitnud.

Järgmised Euroopa karikasarja etapi toimuvad Zolderis 19-22. aprill.

Impression
X