Eesti BMX krossi sõitjad treenivad ja võistlevad Hollandis

cof

Eesti BMX krossi sõitjad on treeninud alates eelmise nädala algusest Hollandis. Laagris osalevad treener Artis Žentins juhendamisel Ruudi Lumiste, Sten Tristan Raid ja Siim Lepik. Sellest nädalast liitus poistega ka Miina Ojasild.

Holland on hea koht laagri jaoks, kuna siin on palju erinevaid BMX krossi radu ja seega rohkelt võimalus enda tehnilisi oskusi ja kiirust parandada. Seni on tehtud trenni juba seitsmel erineval rajal ning treenitud koos ka Hollandi klubidega. Lisaks tehakse ka sprindi ning üldfüüsilise treeninguid.  Artise sõnul on sõitjad laagri jooksul kõvasti arenenud ja õppivad iga treeninguga midagi uut juurde. Seega on laager heaks ettevalmistuseks eelseisvale hooajale. Nädala lõpus toimuvad Hollandis ka Euroopa karikasarja 5. ja 6. etapp, kus osalevad ka Eesti sõitjad. Võistlusest toimub ka otseülekanne UEC vahendusel (http://uec.ch/en/bmx-european-cup) .

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X