Eesti BMX koondis võistleb nädalavahetusel Euroopa Karikasarja III ja IV etapil

30173723_1715758875147107_1990614259_o

Täna alustas Eesti BMX-i koondis sõitu nädalavahetusel aset leidvale Euroopa Karikasarja III ja IV etapile Belgias, Zolderis. Eestit lähevad esindama Ruudi Lumiste (B9), Sten Tristan Raid (B10) ja Siim Lepik (B17-24). Sel korral ühineb koondisega ka peatreener Artis Zentins. Peale Belgia etappi jäädakse tema juhendamise all Hollandisse laagrisse 10 päevaks. Seejärel sõidetakse kaasa Euroopa Karikasarja V ja VI etapp Hollandis, Kampenis.

Euroopa karikasarja I ja II etapp toimusid, Veronas. Seal käisid Eestit esindamas Ruudi Lumiste (B9) ja Sten Tristan Raid (B10). Ruudi Lumiste sõitis ennast esimesel päeval 15-16 kohtale ning teisel päeval 9-10 kohtale (54 hulgast). Sten Tristan Raid kordas oma eelmise aasta parimat tulemust ja tuli esimesel päeval 3. kohale ja teisel päeval sõitis ennast 5. kohale (51 hulgast). Esimestel etappidel sai sõidetud väga tugev tulemus ning ootame põnevusega juba järgmist etappi, sest Eesti poisid hoiavad taset kõrgel.

Liitu uudiskirjaga!

Kui soovid olla esimeste seas, kes saavad Eesti Jalgratturite Liidu uudiskirju oma meilile, siis liitu meie pressilistiga! Saadame kord kuus välja uudiskirja meie sportlaste tegemistest ning jooksvalt teavitusi eesolevate koolituste kohta.

Eesti Jalgratturite Liit (lühend EJL) koordineerib jalgrattaspordiga seonduvat tegevust Eestis.
EJL on Rahvusvahelise Jalgratturite Liidu (UCI) ja Euroopa Jalgratturite Liidu (UEC) liige.

X